Sfântu Gheorghe

    soferi livratori cat. b - Sfântu Gheorghe, România - PRO SOFT & DISTRIB PLUS SRL

    PRO SOFT & DISTRIB PLUS SRL
    PRO SOFT & DISTRIB PLUS SRL Sfântu Gheorghe, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Sofer livrator – Jud. Covasna
    PRO SOFT SRL, companie de top în domeniul distribuției de băuturi, angajează personal pentru postul de Șofer livrator pentru distribuție pe Jud. Covasna.
    Responsabilități:

    Livrarea marfii la clienți, în locațiile specificate de pe raza judetului Covasna;
    Incărcarea/descărcarea mărfii, alături de colegul de echipă;
    Completarea fișei de urmărire activitate.
    Mentinera curateniei la locul de munca

    Cerințe:

    Domiciliul in Baraolt, Sf. Gheorghe, Targu Secuiesc sau localitatile apropiate;
    Permis de conducere cat. B, cu experiență de minim 1 an în conducere auto;
    Disponibilitate la manipulare marfă;
    Studii medii;
    Spirit de observatie si atentie la detalii
    Experiență pe un post similar constituie avantaj;

    Condiții:

    Pachet salarial motivant, in concordanta cu munca depusa;
    Tichete de masa;
    Bonus de performanta si prime de Sarbatori
    Stabilitate la locul de munca;
    Un mediu de lucru profesionist si prietenos;
    Un colectiv de oameni harnici și ambițioși;

    Descrierea companiei
    Cu o experiență de peste 25 ani în domeniul comerțului și distribuției de băuturi și produse alimentare și numeroase contracte de colaborare cu furnizori de renume (Ursus Breweries, Bergenbier, Romaqua, Coca Cola, Alexandrion, Cotnari, Valvis, Recas, Agrana, Parmalat, Red Bull, Intersnack, ș.a), grupul de firme PRO SOFT a trecut de-a lungul timpului prin diverse etape de dezvoltare, ajungând astăzi la un sistem bine organizat, modern, pentru a satisface nevoile și dorințele clienților noștri și ale furnizorilor.

  • KRONWELL GROUP

    HOSPITALITY OFFICER

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    KRONWELL GROUP Brașov, România Full time

    HOSPITALITY OFFICER (Front Office) · Program de lucru: 8 ore/ zi, in schimburi · Responsabilitatile generale ale pozitiei: · asigura buna functionare a departamentului Front Office, unde toate aspectele calatoriei si experientei oaspetilor sunt livrate la cel mai inalt nivel; · l ...