Contabil

    contabil - Bragadiru, România - RAGMET RAFFINERIA S.R.L.

    RAGMET RAFFINERIA S.R.L.
    RAGMET RAFFINERIA S.R.L. Bragadiru, România

    1 săptămână în urmă

    Departamentul Contabil isi mareste echipa si cauta o noua colega/un nou coleg pentru operare date contabile.
    Ce ne dorim?
    - O persoana cu experiența in operarea datelor contabile, responsabila, atenta la detalii, dornica sa invete;
    - Cunoasterea programului saga;
    - Cunostinte minime de Microsoft Office;
    Ce oferim?
    - Un loc de munca intr-un mediu stabil, alaturi de o echipa prietenoasa;
    - Salariu motivant, in functie de cunostintele candidatuluieuro
    - Program de lucru: 08:00 – cu 60 min pauza de masa;
    Unde se va desfasura activitatea?
    Bragadiru sos centurii
    Ce responsabilitati vor fi?
    - Aranjeaza documentele primite de la clienti si le indosariaza;
    - Inregistreaza sistematic si cronologic documentele primite (facturi de achizitie, facturi de vanzare, documente de incasare/plata in numerar, extrase de banca, deconturi de cheltuieli, altele;
    - Verifica situatia documentelor lipsa;
    - Comunica permanent cu superiorul direct in vederea stabilirii prioritatilor;
    - Ocazional, se deplaseaza la administratiile financiare in vederea depunerii sau ridicarii unor documente.
    Mai multe detalii se vor acorda la prima discutie/intalnire.

  • BlueSpace TECHNOLOGY

    Contabil

    6 zile în urmă

    BlueSpace TECHNOLOGY Bragadiru, România Full time

    Cerințele postului: · Studii superioare în domeniul contabilitate/finanțe; · Experiență în domeniu contabil minim 2 ani; · Cunoștințe Microsoft Office (Word, Excel); · Cunoștințe operare program contabilitate - de preferat Ciel. · Descrierea jobului: · Verificarea înregistrării ...

  • Romtrust Distribution SRL

    Gestionar

    3 zile în urmă

    Romtrust Distribution SRL Bragadiru, România Full time

    CERINTE: · - Cunostinte de contabilitate primara; - Cunostinte de legislatie gestiune stocuri; - Cunostinte de operare PC; - Permis de conducere cat B. ...

  • SC LUDICOM ART SRL

    Asistent manager

    SC LUDICOM ART SRL Bragadiru, România Full time

    Tipografie, producator ambalaje din carton si POSM, zona Bragadiru, angajam persoana pentru 'Secretariat + Contabilitate primara'. · Garantam stabilitate si conditii avantajoase. · Asistent Manager · Suntem în căutarea unui Asistent Manager dedicat și talentat pentru a se alătur ...