Bucharest

    Electrician auto - București, România - S.C. AUTONET S.R.L.

    S.C. AUTONET S.R.L.
    S.C. AUTONET S.R.L. București, România

    1 săptămână în urmă

    Responsabilitati:- Efectuarea lucrarilor de electrica la autoturismele repartizate;- Sustinerea colegilor de la mecanica si/sau tinichigerie in lucrarile de electrica;- Efectuarea diverselor lucrari de montaj accesorii ce pot implica si partea electrica; (ex. senzori de parcare, carlige de remorcare)- Diagnosticarea erorilor afisate sau a simptomelor reclamate;- Efectuarea lucrarilor de tipul actualizare soft, update harti navigatie;- Asigurarea unui standard ridicat de calitate pentru lucrarile efectuate
    Cerinte:- Experienta de minim 2 ani pe un post similar (obligatoriu);- Cunostinte si abilitati practice pentru diagnosticarea si reparatia autovehiculelor - electrica (nivel avansat);- Permis de conducere categoria B;- Buna capacitate de organizare si atentie sporita asupra detaliilor;- Atitudine proactiva si bune abilitati de lucru in echipa
    Beneficii:- Conditii optime de lucru, in ateliere dotate conform standardelor brandurilor reprezentate;- Loc de munca stabil intr-o companie consacrata in domeniul auto

  • ROCAR SION

    Tehnician Auto Instalatii GPL

    ROCAR SION București, România Full time

    Tehnician Auto Instalatii GPL · Compania noastra cauta un Tehnician Auto specializat in instalatii GPL pentru a se alatura echipei noastre din domeniul auto. Daca esti pasionat de industria auto si detii abilitati tehnice solide, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine. ...

  • MEDICOVER Romania București, România Full time

    Ce propunem, ce oferim: · Abonament medical MEDICOVER pentru angajat si pentru membrii familiei (sot, copii cu varsta de pana in 18 ani); · Tichete de masa; · Contract individual de munca; · Bonusuri acordate pentru sarbatorile legale (Craciun si Paste); · Locatii accesibile; · P ...

  • TERRA PALFINGER

    Electrician

    1 zi în urmă

    TERRA PALFINGER Otopeni, România Full time

    Candidatul Ideal: · - calificare de electrician; · - constituie un avantaj experienta relevanta intr-una dintre urmatoarele activitati: service auto, echipamente de ridicat, utilaje de constructii, utilaje agricole, echipamente industriale sau similar; · - persoana dinamica si cu ...