Reprezentant medical

    Reprezentant medical - Hunedoara, România - BIVARIA GRUP - Medical Company

    BIVARIA GRUP  - Medical Company
    BIVARIA GRUP - Medical Company Hunedoara, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal:

    Absolvent biochimie, chimie, fizica, biologie,medicina. Experienta de peste 3 ani in vanzari, constitue un avantaj. Cunoscator limba engleza.

    Permis de conducere categoria B. Spirit dinamic si socibil,comunicare buna cu clientii si colegii. Disponibilitatea deplasarii in zona repartizata. Dornic de afirmare

    Responsabilitati si beneficii:

    RESPONSABILITATI / BENEFICII:

    -dezvoltarea retelei de clienti existenta -pastreaza legatura cu clientii -participa la negocieri de contracte - contactare de noi clienti - se ofera pachet salarial atractiv: salariu fix,masina, telefon, comision vanzari,laptop,bonusuri.

    Descrierea companiei:

    SC BIVARIA GRUP SRL, este o firmă cu o experienţă de 23 ani in dotarea laboratoarelor de analize medicale , avind drept obiectiv satisfacrea tuturor cerinţelor clienţilor săi in materie de servicii şi calitatea produselor.
    Suntem prin seriozitate si calitatea serviciilor oferite in primii 5 distribuitori de aparatura de laborator clinic din Romania