HR Specialist - București, România - ACCACE

    ACCACE
    ACCACE București, România

    3 săptămâni în urmă

    Esti o persoana organizata care abordeaza sarcinile in maniera structurata, iar administrarea de personal este domeniul pe care iti doresti sa il stapanesti ca un profesionist?
    Atunci chiar tu ai putea deveni noul nostru coleg, pe pozitia de HR Specialist

    Responsabilitatile tale:

    Intocmirea si administrarea dosarelor de personal ale angajatilor
    Asigurarea primirii tuturor documentelor din dosarul de personal, in conformitate cu procedurile stabilite la locul de munca
    Gestionarea contractelor de munca, actelor aditionale, documentelor privind incetarea contractului de munca si altor documente specifice legislatiei muncii si securitatii sociale
    Pregatirea si distribuirea fluturasilor de salariu catre angajatii clientului, respectand termenele agreate
    Inregistrarea si actualizarea permanenta in programele specifice (Revisal, program de salarizare etc) a modificarilor contractuale
    Inregistrarea/depunerea documentelor la institutiile competente
    Preluarea documentelor emise de institutiile statului si livrarea acestora catre persoanele responsabile
    Colectarea tuturor informatiilor necesare din aria de expertiza si trimiterea notificarilor catre clienti pentru a se incadra in termenele agreate

    Ce ne dorim de la tine:

    Studii superioare finalizate
    Certificarea de absolvire a unui curs acreditat de "Inspector resurse umane" (sau in curs de obtinere)
    Minim 3 ani experienta in domeniul administrarii de personal (nice to have)
    Cunostinte de utilizare a aplicatiilor Microsoft Office
    Cunostinte foarte bune a prevederilor legislatiei muncii in vigoare
    Cunostinte avansate de limba engleza

    Ce iti oferim:

    Bonus anual in functie de performanta;
    Tichete de masa;
    Abonament medical la o clinica privata cu renume;
    Concediu de studiu platit;
    Curs de engleza, traininguri, sustinere financiara pentru specializari;
    Abonament Bookster;
    Sansa de a te dezvolta si de a lucra alaturi de colegi tineri si prietenosi, cu un puternic background profesional;
    Organizam diverse evenimente interactive care ajuta la destinderea atmosferei si la intarirea spiritului de echipa. Este suficient sa ne urmaresti pagina de Facebook Accace Careers Romania si te vei convinge singur