AGENT VANZARI

    Agent vanzari - Chiajna, România - SD ROYAL OPTIC SRL

    SD ROYAL OPTIC SRL
    SD ROYAL OPTIC SRL Chiajna, România

    1 săptămână în urmă

    Noi suntem SD ROYAL OPTIC, o echipa responsabila, dinamica, in plina dezvoltare, cu o experienta de peste 8 ani pe piata de rame, tocuri lavete si accesorii pentru opticile medicale. Crescand de la an la an, ne dezvoltam si intampinam noi provocari, iar acum a venit momentul sa aducem un om nou in echipa noastra:
    Agent Vanzari (Bucuresti si Ilfov)

    Responsabilitati de baza:
    - Realizeaza planul zilnic de vanzari;
    - Prezinta si promoveaza direct produsele prin realizarea de oferte clientilor existenti si potentiali;
    - Mentine permanent legatura cu clientii existenti;
    - Urmareste incasarea comenzilor;
    - Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
    - Cresterea portofoliului de clienti;

    Cerintele fata de candidat:
    - Experienta in vanzari prezinta avantaj;
    - Abilitati excelente de comunicare si convingere;
    - Proactivitate si orientare catre client;
    - Capacitate de planificare și organizare;
    - Bun negociator;
    - Fire conciliatoare, orientat spre discutii constructive;
    - Empatie si intelegere;
    - Permis de conducere cat. B;
    - Cunoasterea microsoft office la nivel de utilizator;

    Beneficii:
    - Salariu corect si adaptat nivelului de performanț
    - Bonusuri si comisioane pentru randamente si rezultat
    - Cadouri pentru ziua de naștere și cadouri pentru evenimente speciale
    - Mașina, telefon, laptop
    - Programe de formare și dezvoltare

  • INTERBRANDS ORBICO S.R.L.

    Driver - BAT - Domnesti

    INTERBRANDS ORBICO S.R.L. Chiajna, România Full time

    Descrierea jobului · • Respecta politica de vanzari a companiei in ceea ce priveste standardele si termenele de livrare; · • Incarca marfa si efectueaza vizite catre clienti in vederea livrarii produselor, in conformitate cu procedurile si procesele de lucru, teritoriul alocat, p ...

  • ELVAROM TRADING SRL Chiajna, România Full time

    Dorim sa ne marim echipa si sa avem alaturi 2 colegi noi pentru jobul LUCRATOR DEPOZIT din cadrul depozitului companiei noastre situat in zona Horbach Militari / Jumbo Militari / Outlet Center Militari. Ne ocupam cu distributie de produse pentru instalatii termice si sanitare din ...