Constanţa

    Manager restaurant - Constanța, România - SC STOP SRL

    SC STOP SRL
    SC STOP SRL Constanța, România

    4 zile în urmă

    Restaurantul din cadrul Hotelului Malibu, Mamaia angajeaza PERMANENT Manager restaurant.
    Responsabilitati:

    • Gestionarea și supravegherea activitatior din restaurant;

    • Întâmpininarea clienților in restaurant;

    • Supravegherea modului in care sunt clientii serviti;

    • Gestionarea eficienta și rapida a întrebărilor si reclamatiilor clienților;

    • Planificarea inventarului si a necesarului de marfă;

    • Planificarea strategiilor de marketing;

    • Implementarea strategiilor pentru cresterea productivitatii si vanzarilor din restaurant;

    • Întocmirea si comunicarea rapoartelor solicitate;

    • Angajarea personalului necesar pentru toate posturile disponibile în restaurant;

    • Instruirea și evaluarea performanței personalului;

    • Monitorizarea si planificarea programului de muncă pentru ospătari, barmani etc.;

    • Comunicarea activa cu toate celelalte departamente ale hotelului: bucatarie, receptie hotel, contabilitate, housekeeping;
    Beneficii:

    • pachet salarial atractiv;

    • bonusuri pentru performanta;

    • bonuri de masa;

    • ocazia ideala de a coordona si sustine o echipa dinamica;
    Ce ne dorim:

    • experienta anterioara in organizarea de evenimente corporate cu mese servite tip bufet sau continental;

    • experienta anterioara in servirea si de organizarea de mese tip bufet;

    • experienta anterioara in domeniul de activitate al companiei (Horeca);

    • abilitati foarte bune de coordonare a unei echipe;

    • atitudine proactive;

    • disponibilitatea si flexilibitatea din punct de vedere al programului de lucru sunt un aspecte importante;

    Pentru mai multe informatii, trimiteti-ne CV-ul si programeaza-ti interviul.