Măcelar, Carmangiu - Craiova, România - BIG CLEANING COMPANY SRL

    BIG CLEANING COMPANY SRL
    BIG CLEANING COMPANY SRL Craiova, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Descriere loc de muncă: Măcelar, Carmangiu
    Firma noastră caută un măcelar, carmangiu pasionat și priceput să se alăture echipei noastre din sectorul alimentar. Dacă ești o persoană harnică, atentă la detalii și cu experiență în prelucrarea cărnii, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Porționarea și pregătirea cărnii conform standardelor stabilite
    Asigurarea calității produselor finite
    Menținerea curățeniei și a igienei în zona de lucru
    Colaborarea eficientă cu colegii din echipă pentru atingerea obiectivelor comune

    Cerințe:

    Experiență anterioară în domeniul prelucrării cărnii
    Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă
    Atenție la detalii și orientare către calitate
    Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de provocări
    Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile într-un domeniu specializat
    Salariu competitiv și beneficii suplimentare
    Oportunități de avansare în cadrul firmei

    Dacă ești pasionat de prelucrarea cărnii și ești în căutarea unei noi provocări profesionale, te invităm să aplici pentru poziția de măcelar/carmangiu în cadrul echipei noastre. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem persoanele talentate și dedicate care vor să se alăture echipei noastre