Constanţa

    Brand Manager Traditional Trade - Constanța, România - Traditional Trade Support SRL

    Traditional Trade Support SRL
    Traditional Trade Support SRL Constanța, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    Buna
    Daca ai deschis acest anunț probabil îți dorești o schimbare.
    Ești o persoana comunicativa, ambițioasa si energica?
    Iți dorești sa lucrezi într-o companie in continua dezvoltare?
    Ai experiența in vânzări in piața de FMCG de minim 5 ani?
    Iți place sa identifici nevoile clienților si sa propui soluții rapide si viabile?
    Reușești sa-ti expui clar si cu ușurința ideile?
    Daca răspunsul este DA, noi chiar vrem sa te cunoaștem Te invitam sa aloci puțin timp cerințelor de mai jos pentru ca ești cu un pas mai aproape de schimbarea dorita
    Căutam candidați in vederea ocupării poziției de Brand Manager Tradițional Trade pentru județele: Maramures, Constanta, Braila.

    Profilul candidatului ideal:

    Minim 5 ani experiență in vânzări,
    Excelente abilitați de comunicare,
    Cunoașterea zonei arondate,
    Carnet de conducere categoria B,
    Constituie avantaj experiența in FMCG si in distribuția directa, cunoașterea pieței si a clienților din zona deservita.

    Principalele responsabilități:

    Promovarea produselor din portofoliu ( tigari Carpati& Snagov/ vin Murfatlar Vinul / brandy UNIREA) in regim de distribuție (directa si indirecta), înscrierea tuturor clienților Tradițional Trade din zona arondata într-o anumita platforma de marketing si capacitarea acestora pentru a participa la diverse campanii de promovare precum si validarea respectării criteriilor de participare din partea clienților TT la aceste campanii;
    Menținerea si dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți;
    Contactarea potențialilor clienții noi si demararea colaborării cu aceștia pentru anumite categorii produse.

    Beneficii acordate/condiții de lucru

    Mașina de serviciu
    Laptop/tableta

    Telefon