Gestionar depozit
Galaţi

    Gestionar depozit - Galați, România - Axabio Medical SRL

    Axabio Medical SRL
    Axabio Medical SRL Galați, România

    1 săptămână în urmă

    Căutam Gestionar in Depozitul Central Galati Cerințe: - capacitate de planificare si organizare; - cunoștințe privind managementul stocurilor; - cunoștințe PC (MS Office, Internet); - spirit de competiție, gândire analitica, seriozitate; - abilități de prezentare, comunicare, organizare si lucru in echipa; - creativitate si spirit de inițiativa; - experiență in gestiune poate constitui un avantaj; - experiență in domeniul parafarmaceutice si dispozitive medicale, poate constitui un avantaj;
    Descrierea jobului: - respectarea termenelor de pregătire a comenzilor de produse, in funcție de termenele de livrare solicitate; - se asigura de corectitudinea tuturor documentelor de intrare / ieșire; - asigura integritatea stocului de produse din depozit; - răspunde de corectitudinea inventarelor; - asigura gestiunea stocurilor; - executa activitățile de gestionare si depozitare specifice depozitului (recepția mărfurilor, aranjarea mărfurilor, etichetare, pregătirea comenzilor si verificarea livrărilor); - asigura păstrarea produselor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in condiții corespunzătoare; - eliberează mărfurile in baza documentelor legale aferente; - ia masuri de menținere a stocurilor in limitele optime; - deținerea permisului ISCIR poate constitui un avantaj.

    Descrierea locului de munca: - Adresa: Galați, Calea Smârdan, nr. 1 (transportul este asigurat de către companie). - Program de lucru: L-V, 08:30 - 17:30 ( 1 ora pauza de masa)
    Oferta (bonusuri, beneficii): - post permanent de tip full-time in cadrul unei companii lider la nivel național; - lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice; - program de instruire la locul de munca; - posibilitate dezvoltare profesionala, promovare in cadrul firmei.

  • SC ELFEROM PLUS SRL Galați, România Full time

    BELLA CASA angajeaza GESTIONAR si LUCRATOR DEPOZIT pentru pal si accesorii mobilier. · Responsabilitati: · indeplineste corect atributiile postului, · respecta regulamentul de ordine interioara, · aplicarea procedurilor interne de gestiune, · receptia, inventarierea si eliberarea ...

  • MANAGEMENT OBJECTIVES SA

    6 zile în urmă

    MANAGEMENT OBJECTIVES SA Brăila, România Full time

    Responsabilitati · - Coordonarеa activitаtii dе livrаre pentru produsеlе de panificatie si patiseriе din mаgаzie, in functiе dе ordineа fаbricatiеi · - Gestiunea produselor finitе si a ambalajelor pentru produsul finit · - Completarea raportului de magazie in format electronic · ...