Mecanic mentenanță și reparații echipamente - Brașov, România - Gi Group Staffing Company

    Gi Group Staffing Company
    Gi Group Staffing Company Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Gi Group Staffing Company background
    RECRUTĂM Electromecanic/Mecanic mentenanță și reparații echipamente de ridicat pentru clientul nostru, companie cu o experiență de peste 20 de ani în domeniul său de activitate.

    Locație: Brașov
    Program de lucru: Luni-Vineri; 08:00-16:30

    Cerințe:

    Capabil să execute reparații și diagnosticare pentru toate tipurile de stivuitoare, cum ar fi; Electrostivuitoare (DC / AC), Motostivuitoare Diesel/GPL), Warehouse;
    Experiență minim de 2 ani în domeniul echipamentelor de ridicat;
    Bune cunoștințe de mecanică, hidraulică, electrică și eventual electronică;
    Cunoștințe medii limba Engleză;Cunoștințe medii operare PC;
    Abilitatea de a lucra sub proprie inițiativă;Permis de conducere, categoria B;
    Abilități excelente de gestionare a și corectitudine profesională; rigurozitate; punctualitate; loialitate etc.;
    Candidații din alte industrii, cum ar fi; auto, agricultură, construcții, pot și vor fi luați în considerare.

    Responsabilități:

    Se deplasează în locațiile clienților pentru a remedia defecțiunile sesizate;
    Execută operațiuni de reparații parte mecanică și electrică pentru toată gama echipamentelor de ridicat (stivuitoare, echipamente de depozit, etc.);
    Identifică și remediază defecțiunile apărute utilizând software-ul și dispozitivele de diagnoză specifice;
    Întocmește lista de piese de schimb pentru reparații;
    Menține legătura și execută sarcinile atribuite de către Responsabilul de SERVICE, în conformitate cu instrucțiunile producătorului și a procedurilor interne stabilite;
    Operează utilaje de ridicat și transportat (Autorizatie ISCIR).

    Beneficii:

    Salariu motivant;
    Prime în funcție de activitatea desfășurată incluzând prime de Paște, Crăciun și primă de vacanță;
    Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    Tichete de masă de 30 lei/zi;
    Abonament medical clinică privată;
    Autoturism de serviciu;
    Telefon mobil;
    Laptop.