Braşov

    Instalator tehnico-sanitar construcții - Brașov, România - InWorkS

    InWorkS
    InWorkS Brașov, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    InWorkS angajează
    Instalator tehnico-sanitar pentru o firmă ce se ocupă cu instalațiile pentru construcții industriale ce are sediul în Brașov.

    Competențe:

    Realizează lucrări de instalații exterioare și interioare de apă – canal, lucrări de stingere incendiu, hidranți + sprinklere, lucrări de montaj a instalațiilor ventilare și condiționare aer, lucrări de uzinare, verifică și pune în funcțiune instalațiile realizate.

    Principalele responsabilități:

    Montarea rețelelor exterioare de canalizare
    Montarea rețelelor exterioare de alimentare cu apă și stingere incendiu
    Montarea utilajelor, echipamentelor și accesoriilor folosite în rețelele de alimentare cu apă/canalizare și stingere incediu
    Remedierea defecțiunilor și/sau avariilor apărute la rețelele de alimentare cu apă/canalizare
    Montarea instalațiilor de ventilare și condiționare aer

    Alte mențiuni:

    Autorizații și calificări specifice: calificare de instalator

    Disponibilitate deplasari : 75 % din timp

    Program de lucru de santier ( pt perioada de primăvară-toamnă luni-vineri : se asigură continuitatea activității)

    Beneficii:

    Salariu competitiv
    Tichete de masă- 30 lei pe zi/ diurnă
    Prime de sărbători;
    Primă de zi de naștere;
    24 zile concediu de odihnă pe an
    Abonament medical

    Vom examina toți candidații și vom selecta persoanele a căror calificare pare să răspundă nevoilor noastre. Vom analiza cu atenție cererea dvs. în timpul screening-ului inițial și vă vom contacta dacă sunteți selectat să continuați procesul de recrutare.

  • ELECTROPRECIZIA A.G. SRL

    Inginer ofertare/decontare in retele electrice

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    ELECTROPRECIZIA A.G. SRL Brașov, România Full time

    Pentru că ne dorim să completăm și să dezvoltăm echipa departamentului de Construcții, căutăm coleg/a, pentru postul de Inginer ofertare/decontare in retele electrice. · Cerințe: · Studii superioare in domeniul electric (electrotehnica/electroenergetica); · Experiență relevantă î ...