Locuri de muncă

    Team Leader Producție - Cristian, România - WORKFORCE GROUP

    WORKFORCE GROUP
    WORKFORCE GROUP Cristian, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Workforce recrutează Team Leader pentru unul dintre partenerii săi, o companie de producție din Cristian.

    Cerințe:

    Studii tehnice (colegiu sau facultate);
    Experiență pe un post similar minim 2 ani;
    Abilitate de a asigura aplicarea regulilor și procedurilor companiei;
    Limbi străine: engleză – nivel mediu;
    Cunoștințe de calculator – MS Office (avantaj).

    Responsabilități:

    Coordonează și supervizează aspectele legate de realizarea planurilor de producție în ateliere;
    Supervizează respectarea instrucțiunilor, procedurilor și regulilor interne de fabricație și calitate;
    Acordă asistență tehnică personalului direct productiv;
    Coordonează echipa din subordine, verifică pontajul;
    Participă la instruirea operatorilor;
    Urmărește starea de funcționare a echipamentelor și anunță departamentul mentenanță în caz de defecțiuni.

    Beneficii:

    Contract pe durată nedeterminată;
    Tichete de masă – 40 RON/tichet;
    Bonus lunar producție – 200 RON net;
    Bonus trimestrial producție – 375 RON net;
    Ore suplimentare plătite 200%;
    Tichete cadou Crăciun – Paști – Vacanță – 2500 RON net total;
    Spor de fidelitate – 2% în fiecare an;
    Abonament medical;
    Cantină subvenționată – 10 RON/zi;
    Acces la programe sportive.