Oradea

    Consultant vânzări – Sisteme fotovoltaice - Oradea, România - Fomco Group

    Fomco Group
    Fomco Group Oradea, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Consultant vânzări – Sisteme fotovoltaice - Oradea

    Fomco Solar Systems este unul dintre principalii dezvoltatori de sisteme fotovoltaice din România, cu o misiune de a contribui la tranziția către energie verde și sustenabilitate. Cu o experiență solidă în domeniu și o echipă dedicată, ne propunem să fim lideri în zona Transilvaniei în următorii 5 ani.
    Cerințe obligatorii:

    experiență minimă de 1-2 ani în vânzări directe pe teren;
    cunoștințe avansate și experiență de lucru în suita Office;
    permis de conducere categoria B;
    abilități excelente de comunicare și negociere;
    dedicare și orientare maximă către client;
    disponibilitate atât pentru munca de birou, cât și pe teren.

    Avantaje:

    experiență în sisteme de tip CRM;
    cunoștințe tehnice din domeniul energiilor regenerabile.

    Responsabilități:

    contactarea clienților noi și menținerea relației cu cei existenți;
    programarea și participarea la întâlniri cu potențiali clienți;
    colectarea datelor necesare pentru proiectele fotovoltaice;
    asigurarea bunei desfășurări a proiectelor spre satisfacția clienților.

    Dacă ești o persoană motivată, orientată către rezultate și pasionată de industria energiilor regenerabile, te invităm să te alături echipei noastre
    Hai, fi parte din misiunea noastră de a face lumea un loc mai verde

  • Ensys Oradea, România Full time

    Ensys Renewable Solutions, unul dintre liderii energiei regenerabile din România, caută Inginer Proiectant Sisteme Fotovoltaice · Candidatul Ideal · studii superioare tehnice (electrotehnica/energetica) · experiență în dimensionarea instalațiilor fotovoltaice cu/fără sistem de st ...