Stivuitorist

    stivuitorist - Dumbrăvița, România - S.C. HOPI RO LOGISTICS S.R.L

    S.C. HOPI RO LOGISTICS S.R.L
    S.C. HOPI RO LOGISTICS S.R.L Dumbrăvița, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    CINE SUNTEM
    HOPI este o companie familială fondată în 1992 in Cehia. Prin cresterea si dezvoltarea propriului sau know-how, HOPI a devenit una dintre cele mai importante companii logistice din regiunea Europei Centrale. Compania raspunde solicitărilor pietei printr-o logistica activa, cu un accent puternic asupra mediului. HOPI a intrat pe piata logistica din Slovacia , Ungaria si Polonia. In 2013 a fost deschisa o companie filiala în Romania. Misiunea noastra este să oferim o gama larga de servicii logistice.
    Servicii oferite:

    Logistica - depozitare, distributie, servicii cu valoare adaugata
    Transport international de marfa rutier
    Transport maritim si oceanic
    Transport intern

    Responsabilitati principale:

    Mutarea paletilor cu reachtruck din /in raft
    Lucru cu scanner

    Candidatul ideal:- calificare ISCIR- experienta privind lucrul cu stivuitorul cu lame laterale minim 6 luni- flexibilitate- capacitatea de a lucra in echipa Compania noastra ofera: - activitatea dumneavoastră se desfăşoara într-o companie în plină dezvoltare
    - lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
    - mediu de lucru modern
    - pachet salarial atractiv
    - bonus de performanta
    - tichete de masa

  • INTERBRANDS ORBICO S.R.L.

    Warehouse Worker

    1 săptămână în urmă

    INTERBRANDS ORBICO S.R.L. Dumbrăvița, România Full time

    - studii medii (minimum 8 clase absolvite);- experienta anterioara in munca de depozit;- autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj);- atent la detalii;- abilitati matematice de baza;- atentie distributiva, corectitudine;- seriozitate, etica, atitudine profesionala pe dur ...

    Incarcarea si/sau descarcarea marfurilor in/din autovehicule; · Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual sau folosind electrostivuitorul; · Comisionarea marfurilor pentru livrare conform documen ...