Asistent manager

    Asistent Manager - Voluntari, România - EURO UNELTE TRADING SRL

    EURO UNELTE TRADING SRL
    EURO UNELTE TRADING SRL Voluntari, România

    5 zile în urmă

    Magazin online de bricolaj, scule, unelte si echipamente pentru casa si gradina angajeaza asistent management.

    Cerinte :

    Studii superioare

    Competente de operare calculator
    Persoana meticuloasa, atenta la detalii si foarte bine organizata
    Capacitate de a rezolva independent problemele primite spre rezolvare
    Atitudine proactiva in identificarea aspectelor de imbunatatit in fluxurile operationale ale firmei.
    Rabdare si orientare spre o buna comunicare interpersonala in raport cu managementul si clientela
    Experienta nu este necesara, dar in cazul in care exista este remunerata corespunzator
    Cazier curat

    Descrierea jobului :

    Suport pentru managamentul companiei
    Activitati de natura administrativa
    Project management
    Customer care

    Ce oferim?

    Salariu fix (3000 Lei Net )
    Bonusare de performanta lunar in functie de realizari ( pana la 5000Lei Net )
    Ore suplimentare platite

    Ne gasesti pe Soseaua de Centura Bucuresti ( zona Stefanestii de Jos ).

  • HITECH RESEARCH

    Secretară asistent director

    4 zile în urmă

    HITECH RESEARCH Voluntari, România Full time

    Cautam Asistent Manger, o persoana responsabila, organizata, cu abilitati de administrare si comunicare. · capacitate de a lucra in echipa · pozitiva ,energica, strategica, cu abilitati de planificare si prioritizare · cunoştinţe operare PC (MS Office , Word, Excel, Power Point ...