Oradea

    Referent resurse umane - Oradea, România - Finprom SRL

    Finprom SRL
    Finprom SRL Oradea, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    CANDIDATUL IDEAL:

    studii superioare constituie avantaj (domeniul socio-uman);
    cunoștințe operare PC (pachetul Ms Office);
    experiență de muncă anterioară în domeniu constituie un avantaj;
    abilități de comunicare și relaționare;
    simț organizatoric și atenție la detaliu.

    RESPONSABILITĂȚI:

    gestionarea pontajului lunar;
    inserarea și actualizarea datelor de personal în evidențele specifice;
    integrarea și orientarea în organizație a nou-angajaților (asigurarea materialelor și documentațiilor administrative necesare integrării nou-angajaților);
    gestionarea registrelor intrare – ieșire;
    arhivarea și păstrarea în condiții optime a documentațiilor necesare întocmirii pontajului lunar;
    colaborarea cu furnizorii de servicii și asigurarea unei bune gestionări ale serviciilor (servicii de curățenie, de reparații și întreținere ale sistemelor electrice/tehnice instalate);
    colaborarea cu medicul de medicina muncii;
    colaborarea cu lucrătorul desemnat pe domeniul de securitate și sănătate în muncă și acordarea de suport în activitățile specifice;
    gestionarea procesului de comandă a abonamentelor de transport asigurate de către companie angajaților;
    asigurarea și gestionarea procesului de comandă a consumabilelor pentru birotică și a diverselor echipamente necesare.

    BENEFICII:

    bonus de performanţă;
    card privat de sănătate;
    cost asigurat al transportului cu mijloace în comun în oraşul Oradea;
    cursuri gratuite de limba italiană;
    training tehnic intern de specialitate;
    training de perfecţionare şi specializare;
    program full-time (L-V), job parțial remote;
    team building intern şi extern;
    evenimente FinProm.

    FinProm, pentru cariera ta

  • PROFI ROM FOOD SRL

    Angajam pentru noile magazine Profi din Oradea

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    PROFI ROM FOOD SRL Oradea, România Full time

    Noi, #OameniiDeLaProfi, · Suntem agili, flexibili si ne adaptam cu rapiditate noilor tendinte din piata, ne asumam responsabilitatea deciziilor si gasim mereu solutii inovatoare pentru atingerea obiectivelor. · Am invatat sa privim cu curiozitate si deschidere toate beneficiile s ...

  • AVITECH

    Project Manager Curenti Slabi

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    AVITECH Oradea, România Full time

    Cine suntem · Infiintata acum 25 de ani, AVITECH este astazi unul dintre cei mai importanti Contractori de Instalatii Electrice Curenti Slabi si Integrator de Sisteme din Romania, specializat in furnizarea de solutii integrate de Securitate, Acces si Parking, Protectie la Incendi ...

  • AVITECH