Ajutor de bucătar - Eforie Sud, România - Fox Travel & Booking

    Fox Travel & Booking
    Fox Travel & Booking Eforie Sud, România

    1 săptămână în urmă

    Sunteti plini de energie si cu spirit de echipa? Atunci s-ar putea sa fiti noul nostru Ajutor de Bucatar
    Dorim să extindem echipa noastră de la restaurantul hotelului din Eforie Sus pe durata sezonului.
    Beneficii:

    cazare
    masă
    prime salariale

    Responsabilitati:
    • Identificarea corecta a materiilelor prime și auxiliarele necesare realizării producției;
    • Realizarea preparatelelor culinare din meniu, respectând standardele;
    • Prezentarea produselor: calitativ, cantitativ și estetic;
    • Respectarea normele igienico -sanitare și de siguranța a alimentelor în bucătărie;
    • Depozitarea în frigider a probelelor din produsele realizate;

    Cerinte:
    • Profesionist, motivat si zambitor;
    • Amabil, perseverent si orientat spre rezultate;
    • Plin de energie, onest si modest;
    • Pasionat, cu spirit de echipa;
    • Prietenos, harnic, pozitiv si manierat.