Locuri de muncă

    Internship logistica - Cristian, România - WORKFORCE GROUP

    WORKFORCE GROUP
    WORKFORCE GROUP Cristian, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Suntem în căutarea unei persoane la început de drum, ce îşi doreşte să aibă oportunitatea de a face primii paşi în carieră, în domeniul logisticii.
    Vei avea ocazia să intri într-o echipă numeroasă, unde vei dobandi experiență interesantă alături de un angajator de top, care face parte dintr-un grup internațional, cu peste 35000 de angajați la nivel mondial.

    Ce căutam la viitorul candidat:

    Student în an terminal, masterand sau proaspăt absolvent de studii superioare;
    Comunicare eficientă în echipa, dar si in activitate;
    Persoană deschisă si pozitivă;
    Atenție la detalii și organizare;
    Cunoştinţe de limba engleză la nivel conversaţional;
    Cunostinţe Microsoft Office (Excel, Word).

    Responsabilităţile principale:

    Te vei implica în activitățile din Departamentul Logistică pe o perioadă de 6 luni, cu posibilitate de prelungire
    Vei avea un rol activ în activitatea zilnică din planificarea producției, analiză și relația cu furnizorii/clienții;
    Vei colabora împreună cu colegii din logistică pentru optimizarea proceselor;
    Vei asigura suport în activitățile administrative ale departamentului ;
    Vei învăța etapele fluxului logistic și interacțiunile dintre acestea;
    Vei participa activ la gestionarea și inventarierea stocurilor.

    Beneficii:

    Salariu negociabil;
    Tichete de masă
    Tichete cadou Crăciun – Paşti – Vacanţă;
    Spor de fidelitate – 2% în fiecare an;
    Abonament medical;
    Subvenţie la cantină;
    Acces la programe sportive;
    Transport asigurat sau decontat;

  • Hutchinson Group

    internship logistică

    Hutchinson Group Cristian, România Full time

    Fă primul pas în carieră cu programul de internship Hutchison și ia parte la o experiență mai mult decât interesantă alături de un angajator de top, care face parte dintr-un grup internațional, cu peste 35000 de angajați la nivel mondial. · Misiunea ta: · Te vei implica în activi ...