Functionar administrativ logistica - Prejmer, România - WORKFORCE GROUP

    WORKFORCE GROUP
    WORKFORCE GROUP Prejmer, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Cerinţe:

    atenție la detalii, rigurozitate, organizare, corectitudine, responsabilitate
    cunoştinţe bune de utilizare PC incluzând Microsoft Office
    cunoștinte de baza logistica
    limba engleza mediu (condiție obligatorie)
    limba spaniola (constituie avantaj)
    capacitate de sinteza, adaptabilitate, spirit de echipă, rezistență la stres, gestionarea optimă a timpului, capacitate și dorință de dezvoltare, implicare
    bune abilități de comunicare

    Principalele responsabilități:

    Realizarea operațiunilor legate de gestionarea transporturilor către furnizori /clienți, în mod optim, conform procedurilor interne și legislative
    Colaborarea cu partenerii interni cât și externi (furnziori, clienți, transportatori)
    Declararea transporturilor în E-Transport, corect și la timp
    Comunicarea cu diferite departamente din cadrul companiei: logistică, achiziții, vânzări
    Evidența transporturilor
    Rezolvarea problemelor care pot să apară după declarare (schimbarea produselor, schimbare nr vehicul, întârzieri, etc)
    Validarea transportatorilor non-RO ai partenerilor
    Activități administrative în departamentul achiziții

    Ofertă:

    Salariu atractiv
    Angajarea într-o companie multinațională și stabilă din punct de vedere financiar
    Posibilități de dezvoltare profesionala- posibilitatea obținerii unui plan de carieră pentru următorii ani.
    • Mediu de lucru plăcut
    Tichete de masă/Tichete cadou
    Asigurare privată de sănătate

    Transport asigurat/decontat;

    Bonus de performanță;
    Prime;