Economist - Chitila, România - VIAROM CONSTRUCT S.R.L.

    VIAROM CONSTRUCT S.R.L.
    VIAROM CONSTRUCT S.R.L. Chitila, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Cerinte:
    Studii superioare - specializarea economie, finante-contabilitate
    Experienta in pozitie: minim 3 ani
    Cunostinte Office, Outlook, experienta intr-un program de contabilitate

    Responsabilitati:
    Verifica si inregistreaza facturi furnizori
    Arhiveaza fizic si electronic facturi furnizori
    Solicita alocarea facturilor de achizitie
    Consulta, verifica informatii si arhiveaza contracte de achizitii
    Inregistreaza transferuri intre santiere
    Informeaza cu privire la statusul contractelor de achizitii
    Verifica jurnalul de cumparari
    Actualizeaza lunar situatia garantiilor furnizori
    Pregateste documente solicitate la audit, control, expertize

    Pachet:
    Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și inovatoare Proiecte variate Dezvoltare profesională continuă Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță Tichete de masa Decontare transport (Metrorex+STB) Fructebirou Short Friday Bookster Acces la sala de sport Mediu de lucru colaborativ