Warehouse Worker - Constanța, România - INTERBRANDS ORBICO S.R.L.

    INTERBRANDS ORBICO S.R.L.
    INTERBRANDS ORBICO S.R.L. Constanța, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal
    - studii medii (minimum 8 clase absolvite);- experienta anterioara in munca de depozit;- autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj);- atent la detalii;- abilitati matematice de baza;- atentie distributiva, corectitudine;- seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;- fara antecedente penale.

    Descrierea jobului
    1. Incarcarea si/sau descarcarea marfurilor in/din autovehicule;2. Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual sau folosind electrostivuitorul;3. Comisionarea marfurilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului.Beneficii:*Pachet salarial format din: salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă;*Decontare transport;*Asigurare medicala privata;*Prime de Craciun si Paste;*Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă.