Constanţa

    Contabil-șef - Constanța, România - AutoPark Development - Reprezentanta Auto

    AutoPark Development - Reprezentanta Auto
    AutoPark Development - Reprezentanta Auto Constanța, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 20 ore în urmă

    Descriere
    Alătură-te Echipei Noastre
    Cu o tradiție de 28 de ani în Constanța, ne propunem să stabilim noi standarde de excelență și performanță în domeniul auto. Suntem în căutarea unui Contabil Șef dedicat și experimentat, care să ne ajute să atingem aceste obiective ambițioase.

    Căutăm Pe Cineva Cu:

    Studii superioare în domeniul contabilității sau financiar.
    Experiență solidă într-un rol similar, preferabil în industria auto sau într-un domeniu relevant.
    Cunoștințe avansate de legislație fiscală și contabilă, precum și de utilizare a softurilor de specialitate.
    Abilități excelente de analiză, planificare și luare a deciziilor.

    Ce Oferim:

    Oportunitatea de a fi parte dintr-o echipă care valorizează inovația și profesionalismul.
    Un mediu de lucru dinamic și oportunități de dezvoltare profesională.
    Pachet salarial competitiv, reflectând experiența și contribuția adusă companiei.

    Responsabilități Principale:

    Gestionarea eficientă a departamentului de contabilitate, asigurând conformitatea cu legislația fiscală și contabilă în vigoare.
    Pregătirea și prezentarea situațiilor financiare, rapoartelor periodice și a bugetelor.
    Colaborarea strânsă cu managementul pentru dezvoltarea și implementarea strategiilor financiare.
    responsabil pentru inregistrarea tuturor documentelor contabile;
    verifica daca documentele primare sunt conforme cu cerintele legale in vigoare;
    responsabil pentru intocmirea in termen a declaratiilor lunare si trimestriale si a altor declaratii solicitate de autoritati;
    responsabil pentru intocmirea balantei de verificare, a situatiei financiare anuale si a raportarii semestriale;
    analizeaza lunar balanta de verificare si contul de profit si pierdere;
    repartizeaza cheltuielile pe centre de cost
    calculatia costurilor si postcalcul

  • Victoria Bezniuc PFA

    Manager magazin

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Victoria Bezniuc PFA Mangalia, România Full time

    Candidatul Ideal · Dacă îți dorești să devii propriul tău șef, să construiești un business de succes, clientul nostru din domeniul retail-ului, te invită să descoperi o oportunitate interesantă pentru tineCăutam un Partener de business pasionat și ambițios, gata să se alăture ace ...