Bucharest

    asistent medical generalist- debutant - București, România - UNITY CONSULTING

    UNITY CONSULTING
    UNITY CONSULTING București, România

    6 zile în urmă

    UNITY CONSULTING background
    Căutăm tineri absolventi ai scolii postliceale de Asistenti Medicali pentru poziția de Asistent Medical Generalist. Daca esti o persoană empatica, cu excelente abilitati de comunicare, orientata catre nevoia pacientului, responsabila, organizata si deschisa la a te dezvolta, te asteptam in echipa noastra.

    Job-ul este in cadrul unei clinici private specializata pe Dermatologie.

    RESPONSABILITATI

    Pregateste cabinetele medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei;
    Pregateste pacientul pentru interventia medicala
    Pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata interventiilor si procedurilor medicale
    Recolteaza probe pentru diverse analize medicale;
    Efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului;
    Sterilizeaza instrumentele si a materialele,
    Asigurara conditii igienico-sanitare generale la locul de munca, precum si asigurarea conditiilor necesare desfasurarii tratamentelor si recoltarilor.

    PROFIL

    Studii de specialitate
    Autorizatie libera practica si asigurare malpraxis documente valabile;
    Experienta minima in specialitate;
    Limba engleza - nivel mediu;
    Cunostinte MS Office - nivel mediu;
    Persoana pozitiva cu excelente abilitati de comunicare si empatie, orientata spre nevoile pacientului, responsabila, organizata.

    Program & Locatie

    L-V: In ture de 8 ore,
    Tura 1: 7:30- 16:00/ Tura 2: 13:00- 21:00
    S: 9:00 17:00 prin rotatie ( 1 Sambete/ luna, cu recuperarea in timpul saptamanii)
    Un post la Piata Victoriei
    Al doilea post la Herastrau- metrou Aviatiei

    Pachet salarial

    2500 RON NET /luna+ 150 RON o sambata/ luna
    Bonuri de masa cu valoare 15 lei, din a IV-a luna
    Sambetele se platesc cu 150 RON/ Sambata lucrata
    O consultatie gratuita/luna
    50% reducere-cazuri medicale
    20% reducere- estetica