Responsabil secretariat - Popești-Leordeni, România - DARCOM ENERGY SOLUTIONS SRL

    DARCOM ENERGY SOLUTIONS SRL
    DARCOM ENERGY SOLUTIONS SRL Popești-Leordeni, România

    1 lună în urmă

    Descriere
    Responsabil Front Desk
    Suntem în căutarea unui Responsabil Front Desk dedicat și proactiv pentru a se alătura echipei noastre. Dacă îți place să fii primul punct de contact pentru oaspeți și să oferi o experiență de primire caldă și profesionistă, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Primirea clientilor cu amabilitate și profesionalism si activitati aferente protocolului;
    Gestionarea apelurilor telefonice și redirecționarea acestora către departamentele corespunzătoare;
    PRedarea comenzilor si corespondentei catre diversi furnizori de servicii;
    Înregistrarea și gestionarea intalnirilor;
    Asigurarea ordinii și curățeniei în zona de recepție;
    Oferirea suport administrativ departamentelor conform necesităților.
    Printeaza, indosariaza, scaneaza documente;

    Cerințe:

    Experiență anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj;
    Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonale;
    Capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan;
    Atenție la detalii și orientare către client;
    Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office, e-mail, internet).

    Dacă ești o persoană organizată, empatică și ai o atitudine pozitivă, te încurajăm să aplici pentru poziția de Responsabil Front Desk. Oferim un mediu de lucru plăcut, oportunități de dezvoltare profesională și un rol esențial în crearea unei prime impresii memorabile pentru oaspeții noștri.