Drobeta-Turnu Severin

    Angajez muncitor necalificat - Drobeta-Turnu Severin, România - Emiprod

    Emiprod
    Emiprod Drobeta-Turnu Severin, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Angajez Muncitor Necalificat
    Suntem în căutarea unui muncitor necalificat dedicat și harnic pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană dornică să învețe și să se implice în diverse activități, acest job ar putea fi potrivit pentru tine.
    Responsabilități:

    Participarea la diverse activități de producție sau construcție conform indicațiilor primite;
    Manipularea corectă a materialelor și echipamentelor de lucru;
    Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de lucru;
    Respectarea regulilor de sănătate și securitate în muncă;
    Colaborarea eficientă cu colegii și supervizorii pentru atingerea obiectivelor comune.

    Cerințe:

    Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile;
    Atenție la detalii și respect față de termenele stabilite;
    Disponibilitatea de a învăța și de a se dezvolta profesional;
    Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele locului de muncă.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a dobândi experiență în diverse domenii de activitate;
    Training și suport pentru dezvoltarea abilităților profesionale;
    Ambianță de lucru plăcută și colegi prietenoși;
    Oportunități de avansare în cadrul companiei în funcție de performanțe.

    Dacă ești o persoană dornică să își construiască o carieră solidă și să se implice într-un mediu de lucru dinamic, te așteptăm să aplici pentru poziția de muncitor necalificat. Alătură-te echipei noastre și fii parte din succesul nostru