Bucharest

    Agent Transport Olandeza - București, România - German Top Trucks

    German Top Trucks
    Agent Vanzari Transport / Logistica vorbitor Olandeza / Germana
    Suntem in cautarea unui Agent Vanzari Transport / Logistica vorbitor Olandeza / Germana pentru a se alatura echipei noastre din industria transporturilor.
    Daca esti o persoana dinamica, comunicativa si pasionata de vanzari, aceasta pozitie este perfecta pentru tine
    Responsabilitati:

    Identificarea si prospectarea potentialilor clienti din industria transporturilor si logisticii;
    Prezentarea si promovarea serviciilor noastre de transport si logistica in limba Olandeza / Germana;
    Negocierea si incheierea contractelor de transport cu clientii;
    Intretinerea relatiilor cu clientii existenti si dezvoltarea de relatii de lunga durata;
    Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite de :
    Experienta anterioara in vanzari, preferabil in industria transporturilor sau logisticii;
    Fluenta in limba Olandeza / Germana, atat scris cat si vorbit;
    Abilitati excelente de comunicare si negociere;
    Orientare catre rezultate si atentie la detalii;
    Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa;

    Beneficii:

    Venituri atractive in functie de performante;
    Mediu de lucru dinamic si profesionist;

    Pachet de beneficii esti motivat, pasionat de vanzari si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, trimite-ne CV-ul tau oamenii cu potetial, care inteleg ca interesul acordat job-ului, il va propulsa personal din punct de vedere al capacitatilor, iar asta il va face un om cu asteptam sa te alaturi

  • KOELTRANS EUROPE SRL București, România Full time

    Suntem o societate de transport multinationala, in cautarea unui coleg sau unei colege care sa completeze echipa noastra. · Responsabilitati: · Coordonarea unei flote pre-determinate pe tot parcursul realizarii comenzii de transport, din momentul primirii comenzii pana in momen ...