Craiova

    Inginer Sisteme se Securitare- Craiova - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    Compania noastră caută un Inginer Sisteme de Securitate pasionat și dedicat să se alăture echipei noastre din Craiova. Dacă ești o persoană proactivă, cu experiență în proiectarea, implementarea și întreținerea sistemelor de securitate, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Proiectarea și implementarea soluțiilor de securitate pentru clienți conform cerințelor acestora.
    Instalarea și configurarea echipamentelor de securitate, precum camere de supraveghere, sisteme de alarmă, control acces etc.
    Monitorizarea și întreținerea sistemelor existente pentru a asigura funcționarea corectă și eficientă.
    Colaborarea cu echipa tehnică pentru rezolvarea problemelor și îmbunătățirea continuă a serviciilor oferite.
    Documentarea detaliată a proiectelor și a intervențiilor efectuate.

    Cerințe:

    Studii superioare în domeniul IT sau electronică.
    Experiență anterioară în proiectarea și implementarea sistemelor de securitate.
    Cunoștințe solide de rețelistică și securitate cibernetică.
    Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
    Permis de conducere categoria B.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-o companie inovatoare, cu proiecte diverse și provocatoare.
    Mediu de lucru plăcut și dinamic, unde creativitatea și inițiativa sunt apreciate.
    Oferim traininguri și posibilități de dezvoltare profesională continuă.
    Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.

    Dacă ești pasionat de tehnologie, ai abilități tehnice solide și vrei să faci parte dintr-o echipă de profesioniști în domeniul securității, te așteptăm să aplici pentru poziția de Inginer Sisteme de Securitate la sediul nostru din Craiova.