Replenishment Specialist - Mogoșoaia, România - Dr. Max Romania

    Dr. Max Romania
    Dr. Max Romania Mogoșoaia, România

    3 săptămâni în urmă

    Descriere
    "Facem echipă împreună"
    Dr. Max România, este în căutarea unui Replenishment Specialist.
    Care sunt responsabilitățile postului?

    Vei evalua și seta parametrii de (re)aprovizionare pentru farmaciile proprii, la nivel de farmacie, produs, categorie, etc;
    Vei monitoriza indicatorii de performanță care țin de nivelul stocurilor din farmacii;
    Vei evalua, analiza și opera setările specifice la deschiderea și (re)integrarea de farmacii noi;
    Vei gestiona softul intern utilizat, mentenanța parametrilor și setările specifice;
    Vei participa activ în etapele de implementare a sistemelor de aprovizionare;
    Vei menține o bună colaborare intradepartamentală și interdepartamentală în legătură cu activitatea prestată.

    Ce așteptăm de la tine?

    Să ai studii universitare finalizate (avantaj studii economice);
    Să ai experiență în piața pharma;
    Să ai cunoștințe avansate de Microsoft Office (Excel);
    Să ai cunoștințe de limba engleză la nivel mediu;
    Să ai gândire analitică, de analiză și de planificare;
    Să ai aptitudini în planificare, organizare și prioritizare.

    Ce îți oferim?

    Mediu de lucru într-o companie stabilă de retail farmaceutic și distribuție cu acoperire națională, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi;
    Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști;
    Mod de lucru hibrid și program de lucru flexibil;
    Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate, soft skills, management, acces la platforma e-learning și Bookster;
    Pachet salarial format din salariu fix competitiv, bonusuri pentru recunoașterea performanței și portofoliu diversificat de beneficii;
    Zile de concediu suplimentare în funcție de vechime, până la maxim 24 zile;
    Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată;
    Zile libere și sprijin financiar pentru evenimentele importante din viața ta și a familiei;
    Oferte speciale la achiziția de bunuri și servicii, asigurate de către partenerii companiei ;
    Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale.