Cluj-Napoca

    gestionar produse metalurgice - Cluj-Napoca, România - BAUROM CONSTRUCT SRL

    BAUROM CONSTRUCT SRL
    BAUROM CONSTRUCT SRL Cluj-Napoca, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Descriere post
    - Asigura evidenta riguroasa, primirea, pastrarea si eliberarea in conditii optime, legale, a produselor aflate in gestiune - Verifica atat la intrarea in gestiune cat si la iesire ca marfa sa corespunda documentelor insotitoare - Raspunde de acuratetea marfii livrate (sa corespunda intocmai dispozitiei de livrare, facturii / avizului insotitoare ) - Participa activ la pregatirea marfii pentru livrare - Efectueaza periodic verificari prin sondaj la nivelul gestiunii de care raspunde - Urmareste sa fie respectate procedurile la nivelul depozitului, ca marfa sa fie asezata si etichetata corespunzator, cu respectarea conditiilor de trasabilitate - Raspunde de pastrarea curateniei in cadrul depozitului; Cerinte
    - Studii medii - Detinerea de atestare ISCIR pentru utilizarea stivuitorului constituie avantaj - Cunostinte privind evidenta unei gestiuni si documentele legate de eliberarea si primirea marfii - Cunoasterea legii gestionarului - Experienta in gestiune produse metalurgice – constituie un avantaj determinant - Cunostinte minime operare PC - Meticulos, serios - Cazier judiciar curat

  • Arabesque SRL

    Anunt Reprezentant Vanzari

    Arabesque SRL Cluj-Napoca, România Full time

    Candidatul Ideal · - Reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic- Cunostinte in domeniul utilizarii materialelor de constructii- Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare- Permis de conducere categoria B · Descrierea jobului · - Administrarea si dezvoltar ...