Proiectant / project manager mobilier - București, România - Atelier 13 bis SRL

    Atelier 13 bis SRL
    Atelier 13 bis SRL București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Dorim sa marim echipa Atelier 13 cu un post de Proiectant mobilier/Project manager. Cautam un coleg/colega care sa se implice activ si responsabil in proiectele de mobilier comercial si amenajari interioare din faza de concept pana in etapa de executie a produselor finite.
    Candidatul Ideal

    Persoana cu studii superioare – arhitectura/design interior
    Persoana comunicativa, pozitiva si cu abilitati bune de lucru in echipa
    Persoana atenta si rabdatoare la detalii si la executia lucrurilor de calitate
    Persoana creativa si pasionata in ceea ce face
    Experienta in domeniu minim 3 ani
    Cunoaste softuri de proiectare 2d-3d – de preferat Autocad, Rhino, Sketchup
    Cunoaste procesul de proiectare si productie mobilier comercial respectiv obiecte custom
    Cunoaste materiale specifice industriei mobilierului si tehnologia de punere in opera
    De preferat - detine permis de conducere cat. B

    Responsabilitati post

    Realizeaza relevee ale spatiilor amenajate
    Redacteaza proiecte de prezentare
    Redacteaza proiecte tehnice de executie – incluzand detalii, accesorii, feronerie etc.
    Planifica si urmarese procesul de productie oferind detalii si suport tehnic necesar
    Organizeaza, asista montajele si ofera suportul echipelor de montaj

    Beneficii

    Oferim tichete de masa, transport si bonusuri de sarbatori
    Cultivam performanta si profesionalism intr-un mediu de lucru atractiv
    Oferim bonusuri de performanta
    Oferim stabilitate fiind o companie cu vechime in domeniu
    Oferim un mediu de lucru placut cu un colectiv guvernat de buna colegialitate, buna intentie si buna crestere.
    Program normal de lucru de L-V

    Descrierea companiei.

    Atelier 13 este o companie romaneasca care, de mai bine de 16 ani, aduce la viata proiecte de mobilier, obiecte de design, obiecte decorative, obiecte de fashion design, machete de arhitectura si multe altele.
    Reusim sa dam valoare proiectelor livrate la standarde ridicate de calitate, cu o echipa formata din arhitecti, designeri, proiectanti, ingineri si tehnicieni si utilizand tehnologiile performante pe care le detinem.