Consilier vanzari
Bacău

    Consilier vanzari - Bacău, România - Musette Exim SRL

    Musette Exim SRL
    Musette Exim SRL Bacău, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal

    Abilități de comunicare directă;
    Inițiativă și simțul responsabilității;
    Cunoștințe operare PC;
    Experiența pe o poziție similară (asistent vânzări, lucrător comercial, vânzător, consultant, customer sales, customer service, customer support, agent vânzări) constituie un avantaj;
    Sociabilitate, gândire pozitivă, organizare;
    Capacitatea de a trata clienții într-un mod profesionist;
    Cunoștințe și experiență spre a oferi servicii la cele mai înalte standarde;
    Persoană orientată spre soluții, confortabilă cu munca în echipă, flexibilă;
    Limba engleză și studiile superioare constituie un avantaj.

    Responsabilități:

    Primirea, consilierea și fidelizarea clienților
    Prezintă și vinde produsele oferind toate informațiile necesare despre acestea;
    Stabilește și găsește soluții pentru cerințele clienților;
    Se asigură că toate produsele sunt prezentate și vândute într-un mod profesionist;
    Recepționează marfa potrivit politicii interne a magazinului;
    Menține un mediu de lucru curat și plăcut în magazin;
    Contribuie la creșterea vânzărilor și la menținerea standardelor excelente de Customer Service.

    Beneficii:

    pachet salarial atractiv;
    bonuri de masă;
    program de pregătire și dezvoltare profesională;
    posibilități de dezvoltare a unei cariere.