Coordonator Livrari Flota Auto - Crevedia, România - Vitall srl

    Vitall srl
    Vitall srl Crevedia, România

    1 zi în urmă

    Vitall SRL, unul dintre cei mai importanti producatori de carne de pasare, este in cautarea unui nou coleg pentru postul de Coordonator Livrari Flota Auto, la punctul de lucru Crevedia, jud. Dambovita.
    Dacă ești o persoană organizată, orientată către detalii și pasionată de logistica livrărilor, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități principale:

    Planificarea și coordonarea rutelor de livrare ale flotei auto
    Monitorizarea și optimizarea eficienței livrărilor
    Comunicarea cu șoferii și echipa de logistică pentru asigurarea unei desfășurări fluide a operațiunilor
    Rezolvarea eficientă a problemelor și gestionarea situațiilor de urgență
    Asigurarea respectării termenelor de livrare și a standardelor de calitate

    Cerințe:

    Experiență anterioară în coordonarea livrărilor sau în domeniul logistic
    Abilități excelente de comunicare și organizare
    Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele rapid
    Cunoștințe solide de operare a calculatoarelor și a sistemelor de monitorizare a flotelor auto
    Permis de conducere categoria B

    Beneficii:

    Salariu negociabil in functie de experienta;
    Tichete de masa;
    Telefon+laptop de serviciu

    Beneficiile de a lucra ca Coordonator Livrari Flota Auto în cadrul companiei noastre includ un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial competitiv. Veți face parte dintr-o echipă unită, unde veți avea posibilitatea să vă demonstrați abilitățile de organizare și coordonare.
    Dacă sunteți pregătit să vă asumați această provocare și să vă alăturați unei echipe profesioniste, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Coordonator Livrari Flota Auto.