Brăila

    Agent de turism - Brăila, România - Sind Romania S.R.L.

    Sind Romania S.R.L.
    Sind Romania S.R.L. Brăila, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    SIND ROMÂNIA . cu activitate de turism, angajează, pe bază de interviu, agent de turism pentru agenția din orașul Brăila.

    CERINȚE: - Absolvent studii superioare (turism, marketing); - Experiență anterioară minim 3 ani in domeniul Turism /Marketing/Vânzări; - Deținător de Brevet de turism/ Manager in activitatea de turism; - Permis de conducere.

    RESPONSABILITĂȚI:
    Vânzarea pachetelor turistice către clienți;
    Efectuarea de rezervări în sistemele de rezervări online;
    Dezvoltarea portofoliului de clienți;
    Diversificarea relațiilor cu clienții actuali și atragerea de noi oportunități de colaborare;
    Emiterea documentelor fiscale cu urmărirea încasărilor și plaților pentru rezervările proprii; Menține legătura cu agențiile de turism proprii și partenere, pentru o bună derulare a relațiilor contractuale cu acestea;
    Ajută la dezvoltarea rețelei noastre de vânzări prin agențiile proprii; Transmite solicitările de rezervări către agențiile de turism și selectează cea mai avantajoasă ofertă; Caută și efectuează rezervările hoteliere și de transport solicitate și informează persoanele implicate asupra detaliilor de călătorie;
    Participa activ la toate acțiunile noastre de promovare menite a ne face cât mai cunoscuți și să mărească portofoliul nostru de clienți.

    BENEFICII:
    Salariu atractiv;
    Contract de muncă în conformitate cu reglementările în vigoare;
    Se oferă telefon de serviciu.