Farmacist - Câmpulung, România - FARM-ZOO-STAR SRL

    FARM-ZOO-STAR SRL
    FARM-ZOO-STAR SRL Câmpulung, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Responsabilitati:

    Indeplinirea prescriptiilor medicale si a comenzilor de medicamente ale clientilor

    Consilierea clientilor in legatura cu medicamentele prescrise si cele eliberate fara prescriptie medicala

    Asigurarea respectarii reglementarilor si standardelor farmaceutice

    Gestionarea stocului de medicamente si a altor produse farmaceutice

    Mentinerea unui mediu curat si ordonat in farmacie

    Punctul de lucru: Strada Dumitru Alimănășteanu, Nr., Orașul Câmpulung, județul Argeș Candidatul ideal Suntem in cautarea unui farmacist dedicat si pasionat, cu cel putin un an de experienta in domeniu, pentru a se alatura echipei noastre din farmacia noastra. Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte solide in domeniul farmaceutic si sa fie capabil sa ofere asistenta excelenta clientilor nostri. Cerinte:

    Diploma de farmacist si certificat de asistent de farmacie

    Experienta anterioara in domeniul farmaceutic constituie un avantaj

    Cunostinte solide in domeniul medicamentelor si a proceselor farmaceutice

    Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii

    Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si in echipa

    Atent la detalii si orientat catre rezultate

    Disponibilitatea de a lucra in ture