Bucharest

    Ajutor Ospatar - București, România - ADECCO RESURSE UMANE SRL

    ADECCO RESURSE UMANE SRL background
    Adecco Resurse Umane recrutează Ajutor Ospătari pentru unul dintre clienții săi care deține un complex de lux (restaurant; bar; piscină).

    Responsabilități principale:

    Asistență în pregătirea și servirea meselor;
    Asistență la preluarea comenzilor și servirea meselor;
    Asigurarea unui mediu plăcut pentru clienți.

    Ce oferim:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos;
    Pachet salarial motivant și bonusuri în funcție de performanță.

    Aplică acum și hai să construim împreună o experiență memorabilă pentru clienți

  • HRS STAFFING SERVICES S.R.L.

    Ajutor Ospatar

    5 zile în urmă

    HRS STAFFING SERVICES S.R.L. București, România Full time

    Pentru unul dintre clientii nostri, restaurant in centrul comercial AFI Cotroceni, recrutam Ajutor Ospatar. · Responsabilitati Principale: · Servirea clientilor: Asista chelnerul principal in servirea clientilor, asigurandu-se ca toate cerintele acestora sunt indeplinite conform ...