Locuri de muncă

    Frigotehnist - Crevedia, România - Vitall srl

    Vitall srl
    Vitall srl Crevedia, România

    2 zile în urmă

    Descriere
    Responsabilitati:
    - determina necesarul de frig si de climatizare al abatorului;
    - Planifica si urmareste montajul, punerea in functiune si exploatarea instalatiilor de producere a frigului artificial;
    - Se ocupa de remedierea defectiunilor uzuale ale instalatiei frigorifice;
    - Asigura si verifica existenta tuturor materialelor necesare (consumabile – lichide de ungere, lichide de racire, agenti frigorifici- piese de schimb, AMC-uri) si corectitudinea calitatii / cantitatii necesare in conformitate cu documentatia primita.
    Cerinte:
    - minim 1 an experienta, de preferat intr-un abator;
    - calificare profesionala in meseria de frigotehnist;

    Punct de lucru: Crevedia
    Beneficii:
    Pachet salarial motivant+ bonus de performanta
    Se asigura masa de pranz
    Tichete de masa
    Abonament medical
    Contract pe perioada nedeterminata