Front desk officer - Pitești, România - GLOBAL VISION PARTNERS SRL

    GLOBAL VISION PARTNERS SRL
    Clientul nostru este o clinica stomatologica cu vasta experienta si expertiza medicala, lider zonal in servicii stomatologie.

    Compania fiind in plin proces de expansiune doreste se afla in pozitia fericita de a angaja un Front desk.

    Deoarece este asistata in acest proces de o companie de consultanta si isi doreste crearea unui mediu organizational solid, performant si provocator pentru angajatii si clientii sai, va asigura urmtoarele:

    1. Program avansat de integrare organizationala asistata.
    2. Program de mentoring.
    3. Plan de salarizare, compensatii si beneficii.

    Cerinţele de baza ale postului:

    Studii superioare finalizate.

    Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara

    Competente in Ms Office la nivel mediu-avansat

    Cunoasterea limbii engleze la nivel nivel mediu

    Profilul candidatului ideal:

    Puternica orientare spre actiune si rezultate concrete

    Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua

    Capacitatea de abordare sistemica si organizata a activitatilor

    Autonomie persoanala, in sensul de a a-si duce obiectivele la bun sfarsit fara interventia sefilor directi

    Dorinta de a performa intr-un mediu provocator si dinamic.

    Descrierea responsabilitatilor cheie:

    Asigurare mentinerii operationale a clinicii

    Gestionarea relatiei cu medicii
    Gestionarea relatiei cu asistentii
    Gestionarea documentelor contabile primare
    Gestionarea corespondentei clinicii
    Gestionarea relatiei cu furnizorii clinicii

    Sistem de salarizare, compensatii si beneficii

    Sistem de salarizare

    Salariu fix + sistem de bonusare adaptat performantelor

    Sistem de compensatii adapatat eforturilor.