Locuri de muncă

    Graphic Designer - Dumbrăvița, România - SC DAI-TECH SA

    SC DAI-TECH SA
    SC DAI-TECH SA Dumbrăvița, România

    1 zi în urmă

    Suntem in cautarea unui nou designer pasionat care sa ni se alature echipei din Timisoara.

    Cerinte

    Cunostinte avansate de Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator
    Simt estetic, abilitate demonstrata de a crea un design finisat si captivant
    Creativitate si originalitate
    Atentie sporita la detalii
    Portofoliu relevant
    Experienta in Blender 3D si Adobe After Effects constituie avantaj
    Abilitati de creatie si desen de mana (concept art) constituie avantaj

    Responsabilitati Principale :

    Crearea materialelor promotionale pentru departamentul de marketing (newslettere, bannere, content pentru site-ul propriu al companiei, prezentati de afaceri etc.)
    Prelucrarea si manipulare de imagini
    Crearea de ilustratii pentru mediul de print & digital

    Secundare:

    Realizarea de paginari pentru manuale, documente, diverse certificate etc
    Realizarea de elementele de ambalaj (cutii, pungi etc)
    Realizarea de design industrial (product design)
    Realizarea de simulari si animatii 3D a produselor companiei

    Ca angajat la nJoy vei beneficia de următoarele

    Pachet salarial competitiv
    Prime de sărbători
    Abonament servicii medicale
    Suport financiar în caz de relocare
    Suport financiar în cazul cursurilor de specializare
    Spațiu de recreere
    Mediu de lucru profesionist
    Evenimente companie