Reprezentant Medical
Galaţi

    Reprezentant medical - Galați, România - Clinica Sante

    Clinica Sante
    Aveti abilitati excelente de comunicare si negociere? Vreti sa va alaturati echipei noastre ca Reprezentant Medical?
    Responsabilitati:
    • Realizeaza vizitele la medici pentru promovarea produselor;
    • Promoveaza produsele in conformitate cu strategiile de marketing si strategiile medicale;
    • Desfasoara optim activitatea in teritoriu;
    • Stabileste si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
    • Identifica si exploateaza oportunitatile de piata;
    • Sustine prezentari de produs;
    • Participa la conferinte, congrese, simpozioane de specialitate si intocmeste rapoartele aferente.
    Cerinte:
    • Absolvent studii universitare (Facultatea de Medicina, Stomatologie sau similare constituie un avantaj);
    • Experienta in promovare medicala - minim 1 an (constituie un avantaj);
    • Orientare spre atingerea obiectivelor;
    • Entuziasm, spirit intreprinzator;
    • Cunostinte operare PC: Word, Excel, Power Point;
    • Carnet conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasare.

  • Esvida Pharma

    5 zile în urmă

    Esvida Pharma Galați, România Full time

    Esvida Pharma este o companie tanara si dinamica, in plina dezvoltare, isi mareste echipa. · Solutiile terapeutice Esvida Pharma aduc un plus de inovatie in piata suplimentelor alimentare prin produse unice in Romania si Europa. · Ne implicam activ alaturi de colaboartorii nostri ...

  • Vedra International Romania

    Reprezentant Medical Bucuresti, Iasi

    1 săptămână în urmă

    Vedra International Romania Galați, România Full time

    La Vedra International, ne dedicăm asigurării accesului pacienților la cele mai bune produse pentru sănătatea lor. Cu ani de experiență în industria farmaceutică din Bulgaria și o concentrare pe soluții inovatoare, ne străduim să oferim tratamente moderne, eficiente și de calitat ...