Consilier Juridic

    Consilier Juridic - Voluntari, România - HITECH RESEARCH

    HITECH RESEARCH
    HITECH RESEARCH Voluntari, România

    1 zi în urmă

    Descriere

    Candidatul Ideal

    • Licențiat în științe juridice (Facultatea de Drept);
    • Minim 3 experiență într-un post juridic;
    • Cunostințe avansate de limba română și engleză;
    • Adaptabilitate și abilități de lucru în echipă;
    • Exclus colaborări sau contract cu timp parțial de lucru.

    Descrierea Jobului

    • Intocmeste documentele cu caracter juridic emise de Societate in relatia cu partenerii si clientii Societatii;
    • Inregistreaza, redacteaza, scanaza, multiplica si arhivaza documentele Societatii.
    • Oferă asistență juridică în diverse aspecte legale ce țin de activitatea companiei;
    • Capacitate de auto-organizare şi stabilire a priorităţilor;
    • Persoană ordonată, atentă la detalii, meticuloasă si punctuala;
    • Utilizare avansată a programelor PC de birou (Microsoft Office, Excel, Power Point, mail, etc.);
    • Integritate morală şi profesională.
    • Asigura confidențialitatea si securitatea datelor pe care le păstrează și manipulează (clauza specificata in contractul de munca);
    • Abilități dezvoltate de analiză și de rezolvare a problemelor.

    Program de lucru: Luni-Vineri