Florist/Designer floral full time - Târgoviște, România - Bloom art&flowers

    Bloom art&flowers
    Bloom art&flowers Târgoviște, România

    3 săptămâni în urmă

    Daca esti o persoana creativa, organizata, vesela si dornica sa faca parte dintr-o echipa dinamica si profesionista, te invitam sa aplici pentru pozitia de florist/designer floral. Alatura-te echipei noastre si fii parte din povestea de succes Bloom.
    Cerinte:
    - creativitate, simt estetic
    - abilitati bune de comunicare si orientare in interactiunea cu clientii
    - capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a respecta termenele limita
    - atitudine pozitiva
    - responsabilitate, seriozitate si atentie la detalii
    - experienta in domeniu sau in relatii cu clientii

    Responsabilitati principale:
    - realizarea de buchete si aranjamente florale
    - servirea si consilierea clientilor
    - ingrijirea plantelor din florarie
    - curatarea si pregatirea tuturor florilor
    - preluarea si realizarea comenzilor
    - mentinerea curateniei in spatiul de lucru

    Beneficii:
    - pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta
    - procent din vanzari
    - oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si placut
    - perioada de training platita
    - reduceri la toate produsele Bloom
    - posibilitatea de dezvoltare si avansare intr-un domeniu in continua crestere

    Programul este structurat in ture, 08:00-16:00 si 12:00-20:00, cu 2 zile libere pe saptamana
    CV-urile se pot depune si la sediul nostru din Targoviste, str Poet Grigore Alexandrescu bl E7 parter, sau pe whatsapp