Manipulant Marfa

    Manipulant marfa - Ploieștiori, România - LEDMAX ELECTRONICS

    LEDMAX ELECTRONICS
    LEDMAX ELECTRONICS Ploieștiori, România

    1 săptămână în urmă

    Suntem în căutarea unui "Manipulant mărfuri" dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre.
    Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și cu abilități excelente de comunicare, atunci acesta este locul potrivit pentru tine

    Responsabilități:

    Manipularea și sortarea mărfurilor în mod eficient și în conformitate cu procedurile noastre interne;
    Verificarea și înregistrarea precisă a cantității și calității mărfurilor primite și expediate;
    Etichetarea și ambalarea corectă a mărfurilor pentru a asigura livrarea în condiții optime;
    Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura o flux de lucru eficient și o comunicare clară;
    Menținerea curățeniei și ordinei în zona de lucru;
    Respectarea normelor de sănătate și securitate în timpul manipulării mărfurilor.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în manipularea mărfurilor sau într-un domeniu similar este un avantaj;
    Abilități excelente de organizare și atenție la detalii;
    Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și de a respecta termenele limită;
    Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;
    Flexibilitate și adaptabilitate la schimbările de program și sarcini;
    Capacitatea de a efectua sarcini fizice, cum ar fi ridicarea și transportul mărfurilor grele;
    Cunoștințe de bază în utilizarea echipamentelor de manipulare a mărfurilor;
    Rezistență la stres și capacitatea de a păstra o atitudine pozitivă în timpul perioadelor aglomerate.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
    Posibilitatea de a dobândi și dezvolta abilități în domeniul manipulării mărfurilor;
    Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;
    Oportunități de avansare în cadrul companiei;
    Mediu de lucru prietenos.

    Dacă ești o persoană motivată, cu o atitudine pozitivă și dornică să se alăture unei echipe de succes, te încurajăm să aplici pentru poziția de manipulant mărfuri. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem

    Prin depunerea CV-ului pentru acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform regulamentului privind prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.