Oradea

    Tehnician topograf - Oradea, România - SKILLZOR GROUP SRL

    SKILLZOR GROUP SRL
    SKILLZOR GROUP SRL Oradea, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    Descriere
    Job Description: Tehnician Topograf
    Compania noastră caută un Tehnician Topograf pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă ești o persoană meticuloasă, cu o atenție deosebită la detalii și cu abilități excelente de lucru în echipă, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Realizarea măsurătorilor topografice pe teren folosind echipamente specializate;
    Procesarea datelor obținute și generarea de rapoarte și hărți topografice;
    Colaborarea strânsă cu echipa de proiectare și cu alte departamente implicate în proiecte de construcții;
    Asigurarea respectării standardelor de calitate și a termenelor stabilite pentru proiecte.

    Cerințe:

    Cunoștințe solide de utilizare a echipamentelor topografice și a software-urilor specifice;
    Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă;
    Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient sub presiune;
    Permis de conducere categoria B.

    Beneficiile de a lucra ca Tehnician Topograf în cadrul companiei noastre includ oportunitatea de a lucra la proiecte variate și complexe, dezvoltarea profesională continuă prin participarea la training-uri și workshop-uri specializate, un mediu de lucru dinamic și stimulant, precum și posibilitatea de a avansa în carieră în cadrul organizației.
    Dacă ești pasionat de topografie și vrei să faci parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată, te încurajăm să aplici pentru poziția de Tehnician Topograf în cadrul companiei noastre.