Bucharest

    Hostess/Brand Ambassador Tobacco BUCURESTI - București, România - Clock Advertising SRL

    Clock Advertising SRL
    Clock Advertising SRL București, România

    4 zile în urmă

    Clock te asteapta intr-o #SuperEchipa unde vei cunoaste oameni noi, alaturi de o echipa tanara si proactiva, dar unde vei avea parte si de experiente memorabile și provocari inedite
    Stim ca timpul personal este important, asa ca daca esti in cautarea unui job care sa iti permita sa mergi la facultate, dar să iti asigure si un nivel salarial avantajos, te așteptam sa aplici pentru postul de Brand Ambassador pentru promovarea de produse din categoria Tobacco.

    Experienta anterioara in vanzari sau promovare poate reprezinta un avantaj, insa credem în capacitatea umană de a se adapta și dezvolta si te incurajam sa aplici la job indiferent daca ai experienta relevanta in domeniu sau te afli la primii pasi in cariera profesionala, invatand de la cei mai buni, astfel devenind si tu unul dintre ei.

    Cu toate acestea, ne-ar placea sa bifezi cateva cerinte minime:
    - Disponibilitate pentru un program de 5 zile pe saptamana ( MARTI-SAMBATA ), cate 6 ore/zi, program de zi, in functie de planificare;
    -Identificarea preferintelor consumatorului, si consilierea pentru alegerea produsului potrivit;
    -Rezolvare de probleme si focus pe experienta pozitiva oferita clientului;
    - Abilitati de comunicare si relationare pozitiva;
    - Dornica sa invete si sa evolueze;
    - Atenta la propria imagine, minim 18 ani si minim inaltime;
    - Spirit dinamic, energic, orientat spre vanzari pentru realizarea obiectivelor;
    -Mereu zambitoare si ambitioasa.

    Descrierea jobului
    Responsabilitati:
    - Interactionarea zilnica cu un numar mare de consumatori si informarea lor cu privire la produsul promovat;
    -Crearea unei experiente de vanzare inedite in lumea produselor de tutun;
    - Recomandarea produselor din portofoliul clientului, conform manualului de promovare si a informatiilor primite la training;
    -Sa asigure mentinerea imaginii reale si caracteristice pentru fiecare brand promovat;
    - Sa ofere experienta de testare si cumparare in functie de nevoile consumatorilor;
    - Respectarea programului de lucru, conform planificarii primite si a modului de lucru agreat.
    - Redactarea rapoartelor si feedback-urilor de activitate.

    Beneficii:
    - Pachet salarial avantajos (salariu fix + bonus de performanta+alte beneficia extra salariale);
    -Bonuri de masa;
    -Bonus vechime;
    -Pachet de servicii la o clinica privata;
    - Contract de munca;
    - Transport asigurat de catre Team Leader;
    - Tinuta asigurata de catre firma;
    - Training de specialitate, de dezvoltare personala, cat si profesionala;
    - Suport in cadrul unei echipe tinere si active;
    - Mediu de lucru placut;
    - Echipament modern si de efect, pentru a te simti cat mai confortabil;
    - Posibilitati de promovare in cadrul echipei.

    Aplica acum pentru jobul de Brand Ambassador, daca ti-ar placea sa faci parte din echipa noastra
    Puteti aplica trimitand un e-mail cu datele de contact la adresa , impreuna cu 2 poze recente.
    Asteptam cu interes sa te cunoastem

  • Clock Advertising SRL București, România Full time

    E timpul sa incepi un nou capitol in viata ta profesionala, in cea mai tare echipa #Clock. Fie ca esti deja experimentat in vanzari, fie ca esti la inceput de drum, noi credem in capacitatea umana de a se dezvolta si a invata. · Te așteptam sa aplici pentru postul de Brand Ambas ...

  • SC QUEEN MONACO EXIM SRL

    agent vanzari

    5 zile în urmă

    SC QUEEN MONACO EXIM SRL București, România Full time

    Queen Monaco, companie cu experienta de peste 25 de ani pe piata de distributie locala, isi mareste echipa de vanzari. · Cautam agenti de vazare care sa se alature echipei din Bucuresti. · Candidatul ideal · - Orientare catre clienti, atitudine proactiva; · - Bune abilitati de ...