Montator/Debitator - Arad, România - ASSEMBLY & TESTING TECHNOLOGY S.R.L.

    ASSEMBLY & TESTING TECHNOLOGY S.R.L.
    ASSEMBLY & TESTING TECHNOLOGY S.R.L. Arad, România

    2 săptămâni în urmă

    Emdep Group este un furnizor mondial pentru echipamente de testare a asamblării și software specific pentru producătorii de cablaje auto. Obiectivul Emdep este acela de a oferi echipamente si servicii de inalta calitate pentru a obține satisfacția totală a clienților.
    Cerinte:

    Cunostinte si aptitudini de a lucra cu masini de debitare PAL/ aluminiu
    Cunostinte in asamblarea structurilor metalice/de lemn contituie un avantaj
    Atitudine analitică și de rezolvare a problemelor
    Gestionarea timpului și capacitatea de prioritizare
    Bun jucator de echipa, auto-motivat si capabil sa invete repede
    Experienta in pozitii similare constituie avantaj

    Responsabilitati:

    Executa debitarea materialelor necesare
    Executa asamblarea unor statii de lucru conform specificatilor tehnice

    Beneficii Oferite:
    Oferta salariala atractiva,Contract de munca pe perioada nedeterminata.Bonuri de masa (30 ron), asigurare medicalaDecont transport