Asistent Executiv - Ploiești, România - Maxigel - echipamente horeca

    Maxigel - echipamente horeca
    Maxigel - echipamente horeca Ploiești, România

    4 săptămâni în urmă

    Descriere
    Asistent Executiv
    Căutăm o colegă foarte organizată și orientată spre detalii care să se alăture echipei noastre ca Asistent Executiv, la sediul companiei din Ploiesti.
    În calitate de asistent executiv, vei juca un rol crucial în sprijinirea echipei noastre și în asigurarea funcționării bune a organizației noastre. Aceasta este o oportunitate interesantă pentru cineva care prosperă într-un mediu cu ritm rapid și îi place să lucreze cu un grup divers de profesioniști.
    Responsabilitati:

    Ofera suport echipei de management
    Verifica corectitudinea si conformitatea comenzilor de vanzare raportat la regulile si procedurile companiei noastre
    Gestioneaza procesul de semnare a comenzilor de vanzare de catre directorii companiei
    Opereaza in sistemul infomatic al companiei

    Cerințe:

    Abilități excelente organizare si de gestionare a timpului
    Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan
    Capacitatea de analiza si sinteza a informatiilor
    Cunostinte operare calculator: Word, Excel, Internet
    Bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii
    Seriozitate, punctualitate si atentie la detalii
    Atitudine constructiva si pozitiva

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic și stimulant
    Posibilitatea de a învăța și de a dezvolta abilități noi
    Salariu atractiv
    Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei

    Dacă esti o persoană proactivă, organizata si colaborativa ne-ar plăcea să auzim de la tine.
    Aplica chiar acum pentru a te alătura echipei noastre ca Asistent Executiv