Lucrator Comercial/Casier - București, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    PROHUMAN APT SRL București, România

    2 săptămâni în urmă

    Suntem in cautarea unui Lucrator Comercial/Casier entuziast si dedicat pentru a se alatura echipei noastre, la un lant foarte cunoscut de magazine tip supermarket. Daca esti o persoana orientata catre client, cu abilitati excelente de comunicare si o atitudine pozitiva, aceasta este o oportunitate excelenta pentru tine.
    Avem mai multe magazine disponibile in tot orasul Bucuresti Oferim instructaj, iar experienta nu este necesara. Se lucreaza doar 8 ore pe zi (in schimburi), 5 zile pe saptamana. Daca se lucreaza pe weekend, se primesc 2 zile libere in cursul luni-vineri.
    Schimburi:

    Responsabilitati:

    Primirea si orientarea clientilor in magazin
    Asistarea clientilor in selectarea produselor si oferirea de consultanta
    Incasarea corecta a platilor si gestionarea caselor de marcat
    Etichetarea si aranjarea produselor pe rafturi
    Monitorizarea stocurilor si raportarea necesitatilor de reumplere
    Asigurarea curateniei si ordinei in magazin

    Cerinte:

    Experienta anterioara in vanzari sau in domeniul casieriei reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
    Abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii
    Atentie la detalii si capacitatea de a lucra cu numerar
    Flexibilitate si disponibilitate pentru a lucra in ture si in weekend-uri
    Abilitatea de a lucra eficient in echipa si de a respecta termenele limita

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si prietenos
    Posibilitatea de a dezvolta abilitati de vanzare si de relationare cu clientii
    Program flexibil si posibilitatea de a lucra in ture
    Oferim training si suport pentru a te ajuta sa te dezvolti profesional
    Salariu competitiv si bonusuri in functie de performanta