Cluj-Napoca

    Operator print materiale publicitare - Cluj-Napoca, România - MEDIA YOUNG SRL

    MEDIA YOUNG SRL
    MEDIA YOUNG SRL Cluj-Napoca, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal
    Hey, căutăm un coleg în hala de producție, care să le dea jăratic la printerele noastre. Așa că dacă îți place să faci lucruri faine și vrei să lucrezi cu materiale & tehnologie de ultimă generație
    - daca ai cunostinte de baza despre grafica, fisiere de print
    - dacă ai cunostinte in operarea imprimantelor de mari dimensiuni
    - daca esti un tip organizat, dar nu fixist,
    - daca ai capacitati analitice
    - daca ai capacitate de adaptare la o echipa stabila, tanara si faină.
    - dacă îți dorești să fii înțeles, nu doar ascultat,
    - dacă iti place să aduci valoare în locul în care muncești,
    - dacă îți dorești ca zilele tale să nu arate la fel,
    - dacă ai avut realizări și reușite despre care vrei să știm sau tânjești după unele să faci parte din echipa: how its made

    Descrierea jobului
    Păi, mai precis:
    - alimentezi si printezi materiale diverse pe imprimante digitale industriale
    - te coordonezi cu colegii din echipa de productie, pentru realizarea obiectivelor
    - verifici fisierele de print si te asiguri ca respecta standardul de print
    - identifici materialele pe care se vor realiza produsele
    - dai head-ups pentru stocul de materiale si stabilesti stocul necesar pentru lucrarile zilnice;
    - completezi fisele de productie
    - respecti procedurile interne: iti faci curatenie la locul de munca
    - cunosti produsele si poti coordona finisarea lor de catre colegii din echipa
    - participi la sedinte despre imbunatatirea proceselor de print
    - te asiguri de optimizarea continua a profilelor de culoare
    - verifici pierderile de materiale pe fiecare lucrare executata; te asiguri ca acestea sunt in limite normale;
    - ai grija sa respecti cu strictete instructiunile de utilizare ale echipamentelor pentru print, cat si de mantenanta a acestora

    Ce oferim? Well, o echipă faină și niste utilaje si produse de ți-e și drag de ele. Și salariu . Și multe altele, dar asta o să discutăm când ne vedem