Târgu-Mureş

    Manager zonal vanzari - Târgu Mureș, România - EUROEM SRL

    EUROEM SRL
    EUROEM SRL Târgu Mureș, România

    5 zile în urmă

    Descriere
    Cerinte

    Permis de conducere;
    Experienta in vanzari din domeniul instalatiilor sanitare, constructii, canalizari sau industrii conexe;
    Cunostinte operare Pachet Office,
    Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza;
    Frecventa pentru deplasari;
    Disponibilitate de deplasare in teritoriu de pana la 80% din timp (dorim sa acoperim zona Ardeal );
    Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
    Spirit de initiativa si integritate;

    Responsabilitati principale:

    Promoveaza, oferteaza si vinde produsele din portofoliu;
    Identifica oportunitatile de pe piata in scopul atragerii de clienti noi;
    Mentine si dezvolta relatia cu clientii deja existenti;
    Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
    Monitorizarea concurentei;

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Tichete de masa;
    Sistem de bonusare in functie de indicatorii de performanta;
    Avantajul de a lucra intr-o echipa tanara si ambitioasa, aflata in continua expansiune;
    Laptop, telefon, masina de serviciu.

  • PROHUMAN APT SRL Târgu Mureș, România Full time

    Pentru unul dintre clientii nostri, producator de sisteme de protectie, materiale izolante si echipamente de ambalare, suntem in cautarea unui Reprezentant vanzari zonal. · Cerinte: · Experienta in vânzări minim 2 ani, de preferat in domeniul ambalajelor pentru protecție; · Foart ...